אודותינו

אודותינו

כולנו רוצים בן זוג, שיהיה איתנו ברגעים היפים, ויתמוך בנו ברגעים הקשים. כולנו רוצים להקים בית, אך רבים מתקשים במציאת שותף מתאים.

הקמנו את "מכון זוגות" מתוך הכרות אישית עם הקושי למצוא את הזוגיות הנכונה, ומתוך רצון עמוק לעזור לאנשים בתהליך המשמעותי של מציאת האדם המתאים, ושמירה על הקשר הקרוב הזה לאורך שנים, גם בצל קשיים ומשברים, שהחיים מדי פעם מזמנים לנו.

זוגיות טובה דורשת עבודה מתמשכת ולא פשוטה. זו דרך שהולכים בה במשך שנים, לומדים אחד את השני, ואת עצמנו בתוך הקשר, ומשתפרים מפעם לפעם עוד ועוד. במכון מתקיימים טיפולים אישיים, זוגיים וקבוצתיים, סביב נושאים שונים בתחום הזוגיות. 


אנחנו מאמינים בזוגיות וביכולת שלה למלא את החיים באושר ושמחה.
נשמח אם נצליח לעזור גם לכם למצוא את דרככם.

 

 

 

 

גילי בר

עובד סוציאלי, מאמן לזוגיות, מאמן אישי, מגשר ומנחה קבוצות.

מייסד, מנהל ובעלים של "מכון זוגות" ביחד עם זוגתי, יעל דורון.
עובד סוציאלי ומאמן אישי להצלחה בחיים האישיים ובחיי זוגיות. למדתי והוסמכתי כמאמן לחיים במרכז e-plonter. מנחה קבוצות בהסמכת האוניברסיטה הפתוחה. 
המומחיות שלי היא אימון לזוגות ויחידים, בצמתי החלטה במהלך חייהם, המבקשים לחולל שינוי אישי או זוגי. אני מביא עמי, לצד ידע מקצועי ואקדמי, גם ניסיון חיים עשיר וראייה רעננה לפתרון בעיות נפוצות בתחום הזוגיות ומציאת זוגיות.
בעל תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל-אביב, תואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון נוסף בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית. לומד בתכנית לפסיכותרפיה ממוקדת טראומה של עמותת נט"ל ואוניברסיטת תל-אביב. 
בעשרים השנים האחרונות שימשתי כמנהל בכיר במגוון גופים ציבוריים וחברות פרטיות בתחומי השיווק, תקשורת, הדרכה ופיתוח עסקי. 
אני מאמין בכוחות החיוביים הטמונים בכל אחד, אלה היכולים להביא אותו להגשים את מטרותיו וחלומותיו.

 

יעל דורון

פסיכולוגית, אנליטיקאית קבוצתית מטפלת אישית וזוגית ומנחת קבוצות.

פסיכולוגית, אנליטיקאית קבוצתית, מטפלת אישית וזוגית ומנחת קבוצות ב"מכון זוגות", אותו הקמתי ואני מנהלת ביחד עם בן זוגי - גילי בר. מרצה במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית, באוניברסיטת חיפה וכן מלמדת בתכנית להכשרת מנחי קבוצות בביה"ס המרכזי לעובדים הסוציאליים של משרד הרווחה ובביה"ס לפסיכותרפיה בבית חולים רמב"ם. מדריכה מנחי קבוצות בפרויקט של משרד העבודה.
מומחית בפסיכולוגיה שיקומית. בעבר, עבדתי כפסיכולוגית בבית החולים איכילוב, וכמנהלת המקצועית של שירות התמיכה באמצעות הרשת בבני נוער בסיכון, במסגרת עמותת עלם.
פעלתי שנים רבות כפסיכולוגית ברשת: הקמתי וניהלתי במשך ארבע שנים את פורום הפסיכולוגיה ב- Ynet. הקמתי וניהלתי את קבוצת "פסיכולוגיה ברשת" - פורום מקצועי של אנשי בריאות הנפש העוסקים במקצוע ברשת האינטרנט. בהמשך, ניהלתי את האתר של האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.
הופעתי ברדיו ובטלוויזיה פעמים רבות, בתכניות יעוץ שונות. שמשתי כפסיכולוגית ויועצת מקצועית בתכנית הריאליטי "פרויקט Y" ובתכניות אחרות. הנחיתי את פינת "הטיפול הזוגי" בתכנית הבוקר של אורלי וגיא, בערוץ 10. הגשתי ביחד עם גילי במשך מספר שנים תכנית יעוץ קבועה בנושא זוגיות ברדיו דרום.
בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בקרימינולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, באוניברסיטת בר אילן. בוגרת לימודי תעודה בפסיכולוגיה רפואית, באוניברסיטת תל אביב. תלמידת התכנית הארבע שנתית של מכון ישראלי לאנליזה קבוצתית.
אני מאמינה  ביכולות של אנשים להתפתח ולצמוח גם ממקומות קשים, להגיע למימוש עצמי ולתחושת רווחה ושמחה בחיים.

 

יובל אור

עובד סוציאלי (msw) מטפל אישי, זוגי ומשפחתי.

שמי יובל אור. יליד 1951, נשוי, אב לשלושה וסב לששה.
בהשכלתי אני עו”ס, פסיכותרפיסט, מטפל משפחתי, זוגי ופרטני, בעל ניסיון רב בעבודה מגוונת עם משפחות, זוגות ויחידים בכל הגילאים.
בשנים האחרונות הקמתי מרכז להורים ומתבגרים בשדרות, בשיתוף העמותות “נוער” ו”גוונים”.
את הידע בטיפול זוגי ומשפחתי רכשתי בלימודי פסיכותרפיה  אינטגרטיבית באוניברסיטה העברית בירושלים, בעבודה בת.ל.מ ובמהלך הכשרות והשתלמויות רבות.
אני מטפל כמעט 30 שנה, יש לי הסבלנות, הרצון, הידע והתשוקה לעבוד ולהצליח עם עוד ועוד אנשים.
אחד הפידבקים שאני מקבל הוא, שמורגשת בעבודתי אהבת המטופלים והנכונות להשקיע נשמה וחשיבה בעבודתנו המשותפת.

 

   

 

 

 

* שם מלא:
* אי-מייל:
* טלפון:
מעוניין ב: