טיפול זוגי

טיפול זוגי

מטפלים: צוות "מכון זוגות". פעם עד פעמיים בשבוע, 50 דקות למפגש.

 

למי זה מיועד?

לזוגות החווים קשיים בזוגיות: כאשר אחד מבני הזוג או שניהם חשים תסכול מתמשך, חוסר אמון, חרדה או דיכאון, כאשר קיימות בעיות המתבטאות במריבות מרובות, חוסר תקשורת, הימנעות מאינטימיות רגשית או פיזית - בעקבות משבר כגון בגידה, או כאשר עומדים על פרק פרידה או גירושין.

לכל אחד מגיע לחיות בזוגיות טובה. זוגיות טובה היא מערכת יחסים מחייבת היוצרת בסיס חיובי ובריא לחיים. וכמו כל מערכת, גם זוגיות זקוקה לתחזוקה ולהשקעה. לפעמים, הרצון לתחזק אותה קיים, אך היכולת, האנרגיות ואולי גם טכניקות הפעולה - לוקים בחסר. אל תסבלו בשקט, אל תרימו ידיים - אפשר להחזיר את האהבה הביתה.

בטיפול הזוגי תלמדו להקשיב זה לזה, לשפר את התקשורת שלכם, להבין את הצרכים שלכם ושל בן הזוג, לקשור בין דפוסי ההתמודדות הנוכחיים, לאלו שליוו אתכם לאורך ההסטוריה שלכם, ותרכשו כלים חדשים להתמודדות עם משברים וקשיים בהווה ובעתיד.

הזוגיות היא עבודה מתמשכת ולא פשוטה, שלעיתים דורשת השקעה מרובה, תחזוקה ו"תיקונים", אבל מדובר על עבודה ששכרה בצידה, שכן זוגיות טובה היא הבסיס האיתן שעליו ניצבת המשפחה והחיים.

 

טיפול זוגי בזוג

מסע בשמונה עיניים להצלת הזוגיות שלכם

בהנחיית יעל דורון, פסיכולוגית ומטפלת זוגית וגילי בר, עובד סוציאלי ומאמן אישי.

 

למי זה מיועד?

לזוגות החווים משבר בזוגיות, המנסים לפתור את הבעיה בכוחות עצמם ולא מצליחים. זוגות שמרגישים תקיעות בנושא מסוים שחוזר שוב ושוב, הנמצאים בקונפליקט או בפרשת דרכים לגבי המשך זוגיותם ומבקשים לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר לעתידם.

זוכרים איך זה היה בהתחלה? לא יכולתם להתנתק זו מזה. טלפונים, מיסרונים, געגועים... סיפור אהבה מהסרטים, ממש. אך בזמן האחרון, אתם חשים תחילתו של סוף ושלא כמו בסרטים, זהו אינו הפי אנד. פתאום אתם לא מצליחים לתקשר, בפתאום אתם רבים על כל שטות, מישהו מרגיש חנוק מידי ומישהו אחר מרגיש שלא סופרים אותו.. פרידה עומדת על הפרק, האם האהבה תנצח?

טיפול זוגי בזוג, על ידי מטפלת, שהיא פסיכולוגית, ומטפל, שהוא מאמן אישי, משלב שתי השקפות טיפוליות, שתי זוויות ראיה, ארבע עיניים וארבע אוזניים, ששומעות ורואות כמה צדדים של התמונה בו זמנית.

שיטת הטיפול הייחודית הזו מאפשרת להתחבר לגישה שמתאימה לכם, למצות את המיטב מתפיסות שונות של טיפול ואימון, לשלב משימות עם תובנות עמוקות, ולהגיע בדרכים שונות ליעד המבוקש.

טיפול זוגי בזוג הוא סוג של מסע משותף, של שני זוגות, מטופלים ומנחים. המפגשים ארוכים יותר ומורכבים יותר. עם תובנות פסיכולוגיות ופתרונות שמקורם באימון זוגי ואישי ומרחב הזדהויות גדול יותר לכל אחד מבני הזוג.

התקשרו לתאום פגישה: יעל דורון 0544316971

מאמרים בנושא טיפול זוגי
* שם מלא:
* אי-מייל:
* טלפון:
מעוניין ב: